ChiaShake – recenze

recenze produktu Chiashake

Diet Mash osobní zkušenost

Vydatná snídaně, tak to je přesně o téhle bomba kaši. Dokonalost sama v jednom balení. Nikdy jsem pořádně nesnídala, protože jsem na to neměla moc času, jelikož si samozřejmě radši pět minut přispím než budu stát po ránu u plotny. Obyčejně jsem šáhla po čaji, krajíci chleba a běžela na autobus. Teď jsem samozřejmě měla víc času brouzdat internetem, co jiného teď dělat že a narazila jsem na Chia Shake stránku, kde na mě ihned vybafla tahle Diet Mash kaše, tak jsem si řekla, že to prubnu viď.

Přiznám se, že lepší volbu jsem ve svém životě snad neudělala! (smutný) Nejen, že mi to trvá cca pět minut to ráno všechno ukuchtit, jen to smíchám s mlékem a je to. Tělo mi za tento výběr děkuje dodnes a já děkuju, že mě moje pátraní navedlo na tuhle kaši. Změna ze dne na den, aspoň ta pocitová.

Jsem víc energická, motivovaná k tomu něco dělat a i když jsem předtím cvičila, tak teď to dělám s větší chutí. A mimochodem, chutná to sladce, ale přitom v ní prý není přidaný cukr, výrobci – kouzelníci. Musím říct, že takovým tempem se už těším na plavky. Samozřejmě jenom snídaní to celý nezachráníte. Já osobně jsem na podzim a jaro zvolila jablko a skořici, ale mají tam i banán a čokoládu, které asi brzy vyzkouším, přece jen po třech týdnech mě skořice omrzela. Každopádně s cenou je trochu bída, je maličko vyšší, než dáte za rohlíky a máslo, což můj studentský život pozitivně neovlivnilo. Výsledek je ale neskutečný, nesrovnáte s ničím, až něco najdete lepšího, tak mi rozhodně napište. Jedno balení mě osobně vydrželo na 20 porcí, i když tam píšou jen 15. 

NUTRIČNÍ HODNOTY100 G30 G
Energie1602 kJ481 kJ
Kalorie389 kcal117 kcal
Bílkoviny34 g10 g
Sacharidy13 g4 g
— Cukry11 g3 g
Tuky17 g5 g
— Nasycené8 g2 g
Vláknina22 g7 g
Sůl0,2 g0,1 g

Diet Shake osobní zkušenost

Léto už je za pár, takže jsem si na okoštování řekla, že zkusím Diet Shake malina (pro začátek menší balení, na 10 porcí). Výsledek milionkrát lepší, než jsem očekávala. Osobně, nemám ráda dietní, proteinové koktejly a drinky, jelikož jsem v nich vždy cítila takové malé šupinky, protože se prášek správně nerozpustil a jakákoliv příchuť, borůvka, vanilka, čokoláda, pro mě chutnala úplně identicky, jako by v ní žádná příchuť nebyla. Každopádně tahle koupě, tak ta se rozhodně vyplatila. Krásně světle růžový koktejl, který vypadá jako bych pokaždé dělala smoothie z domácích malin. Ta vůně, neskutečná a malinová příchuť tak připomíná slunce a letní bezstarostné dny na pláží.

Co se týče příprav, tak žádný Masterchef být nemusíš, vše je naprosto rychlé a snadné. Už teď lituju, že jsem si koupila to menší balení, protože z toho mi zbylo už jen malinko. Co mě tedy překvapilo je, že mě to dost zasytilo, ale stejně jsem nemohla přestat pít. Tenhle objev mě ovšem brzy dostane na mizinu, protože brzy budu muset uskutečnit další kauf, a to už rozhodně šáhnu po tom větším balení, což moje peněženka neocení, ale zdraví určitě.

NUTRIČNÍ HODNOTY100 G30 G
Energie2046 kJ614 kJ
Kalorie489 kcal147 kcal
Bílkoviny45 g14 g
Sacharidy10 g3 g
— Cukry8 g2 g
Tuky23 g7 g
— Nasycené15 g5 g
Vláknina6 g2 g
Sůl0,2 g0,1 g

Podobné příspěvky